AKTUALNOŚCI

Prezentujemy plakat 39. Ale Kino!

Z dumą prezentujemy oficjalny plakat 39. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Autorką plakatu, podobnie jak w roku 2020, jest Barrakuz – Beata Śliwińska.

W tym roku festiwal odbędzie się w dwóch odsłonach - hybrydowo.

Między 28 listopada a 5 grudnia spotkamy się w poznańskich kinach, a między 5 a 12 grudnia znaczna część programu dostępna będzie też online na platformie alekino.com dla Widzów z całej Polski!

 

O autorce

Barrakuz, czyli Beata Śliwińska to multidyscyplinarna projektantka wizualna oraz kreatywna, z wykształcenia inżynier architekt. Mieszka i tworzy w Warszawie. Pracuje w nurcie modyfikacji graficznych i kolażu i na tej technice opiera w większości swoją pracę.

Jest autorką projektów związanych z kulturą masową, reklamą jak i projektami niekomercyjnymi. Tworzy i wystawia autorskie obrazy wykonane techniką kolażu analogowego.

W dorobku Beaty znajdziemy postprodukcje graficzne sesji edytorialowych, projekty okładek płyt muzycznych, okładek książek, ilustracji, oprawy graficznej wydarzeń kulturalnych, koncertów, a także identyfikacji wizualnych. W projektach stawia na indywidualny, rozpoznawalny styl, wspiera również akcje charytatywne. Przekazuje tajniki swojej pracy i fachu z powodzeniem na wielu warsztatach i wykładach.

Plakat Barrakuz dla 38. edycji Ale Kino! nominowany został w kategorii plakat użytkowy w konkursie Polish Graphic Design Awards za rok 2020.