Informacje dla grup

Szanowni Państwo, ze względów bezpieczeństwa seanse w kinach zostały odwołane. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem organizatorów.

Festiwal odbędzie się w formule online między 5 a 12 grudnia na platformie www.alekino.com.

Program Festiwalu zostanie ogłoszony 15 listopada 2021 roku.

Pełen program 39. MFFMW Ale Kino! znajduje się w zakładce Program.

Tak, filmy „Jak ocalić smoka”, „Moje życie to cyrk” oraz „Mama Mu wraca do domu” można zobaczyć w wersji z tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Aby obejrzeć te wersje, należy kupić dostęp, przy którym w tytule znajduje się informacja o tłumaczeniu na PJM.

Aby obejrzeć film online z grupą, należy wypełnić Formularz rezerwacji dostępny na stronie Festiwalu. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia rezerwacji dostępu, należy wpłacić należność zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w mailu. 

 

Szczegółowe zasady dotyczące zakupu biletów oraz dostępów określa Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów oraz dostępów podczas 39. MFFMW Ale Kino!

  • 10 zł – dostęp dla jednej rodziny
  • 5 zł / osoba – dostęp dla grupy

Aby zwrócić bilet, prosimy o kontakt mailowy: rezerwacje@csdpoznan.pl (zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dn. 30.05.2014, prawo do odstąpienia od umowy dot. zakupu produktu cyfrowego zawartej na odległość przestaje przysługiwać w momencie rozpoczęcia się wybranego seansu)

Podczas składania rezerwacji należy chęć otrzymania faktury zgłosić w sekcji “Komentarze” w Formularzu rezerwacji.

Aby uzyskać dostęp do playera filmowego i oglądać filmy, należy założyć konto użytkownika w panelu myAleKino! na stronie www.alekino.com. Jeżeli założyli Państwo konto użytkownika w poprzednim roku, wystarczy się zalogować. Następnie w odpowiednim dniu oraz o odpowiedniej godzinie zalogować się do konta myAleKino!. Zakupione bilety można odszukać w zakładce „moje bilety” i tam znajduje się przycisk „oglądaj”.
Filmy prezentujemy w 4-godzinnych blokach:
  • 10:00–14:00
  • 14:00–18:00
  • 18:00–22:00
Prosimy o uważne zapoznanie się z harmonogramem projekcji!
Dostęp można zarezerwować maksymalnie na jeden dzień przed terminem seansu, ponieważ jest potrzebny czas, w którym będziecie Państwo mogli dokonać przelewu – wykupić dostęp.

Filmy wyświetlane są w blokach 4-godzinnych. Oznacza to, że jeśli pokaz jest wpisany na godzinę 10:00, oglądanie go można ROZPOCZĄĆ najpóźniej do godziny 14:00.

WAŻNE!

Film można oglądać jedynie przez 4 godziny od momentu otworzenia okna z odtwarzaczem filmu (czyli okna, które otwiera się po kliknięcia linku „oglądaj”). Po tym czasie seans się kończy.

Tak. Film, którego odtwarzanie rozpoczęło się w przedziale czasowym danego bloku, będzie można także obejrzeć do końca, ważne jest jednak, aby po upływie czasu trwania danego bloku filmowego nie zamykać ani nie odświeżać strony internetowej, na której odtwarzany jest film, a jedynie w razie potrzeby film wstrzymać (zapauzować). Jeżeli strona z filmem zostanie odświeżona lub uruchomiona na nowo po upływie czasu trwania danego bloku filmowego, nie będzie już możliwości kontynuowania oglądania filmu.

Tak, można wstrzymać lub przewinąć film, do którego ma się dostęp. W przypadku zamknięcia przeglądarki ponowne odtworzenie będzie możliwe tylko w konkretnym bloku czasowym, w którym jest wyświetlany film.

Wszystkie filmy MFFMW Ale Kino! będą dostępne w polskiej wersji językowej (dubbing, lektor lub napisy). Dokładna informacja na ten temat znajduje się w opisie każdego z filmów w zakładce Program na stronie alekino.com.

 

Nie, pokazy mogą oglądać wyłącznie użytkownicy logujący się do konta myAleKino! na terenie Polski.

Filmy testujemy w przeglądarkach Chrome, Firefox, Edge, Opera i Safari na systemach Windows i macOS oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Filmy odtworzą się też najprawdopodobniej w innych systemach i przeglądarkach, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować w nich poprawności odtwarzania. W razie problemów sugerujemy użycie przeglądarek wymienionych wyżej.

Filmy odtwarzane są w jakości przystosowanej do prędkości łącza w trakcie streamingu – najwyższa jakość: 1080p, najniższa: 540p.

Wymagana minimalna prędkość łącza to 2 Mbps, ale zalecamy korzystać z łącza o prędkości powyżej 10 Mbps.

Jakość usługi udostępnienia filmów może zależeć od parametrów technicznych połączenia internetowego oraz parametrów technicznych urządzenia, za którego pośrednictwem oglądający ma dostęp do filmów Festiwalu.

Nie, filmy można oglądać tylko na jednym urządzeniu w danym czasie. Po zalogowaniu w tym samym czasie na drugim urządzeniu na pierwszym film przestanie być odtwarzany.

Filmy można oglądać w czasie wskazanym w harmonogramie projekcji. Każdy tytuł będzie aktywny dopiero od momentu startu odpowiedniego bloku filmowego. Szczegółowe informacje o datach i godzinach startu projekcji znajdują się na stronie każdego z filmów. Jeśli pojawią się problemy z ładowaniem projekcji, prosimy o odświeżenie strony, zamknięcie nieużywanych zakładek lub zmianę przeglądarki. W przypadku dalszych problemów z odtworzeniem filmu jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@alekino.com.

Do wiadomości prosimy dołączyć informację o przeglądarce oraz systemie, z których Państwo korzystają, wynik ze strony fast.com (strona testująca szybkość łącza internetowego), login konta myAleKino! oraz szczegóły dotyczące seansu (tytuł, data i godzina projekcji).