AKTUALNOŚCI

Ogłaszamy program Education Pro!

Zapraszamy do udziału w Ale Kino! Industry / Education Pro – odbywającego się podczas 39. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!

Wydarzenie składa się z dwóch odrębnych programów: „Education” – skierowanego do nauczycieli i edukatorów oraz „Industry” – przeznaczonego dla branży filmowej. „Education” będzie miało miejsce w Poznaniu w dniach 1–3 grudnia 2021, natomiast „Industry” odbędzie się online, w dniach 2–4 grudnia 2021.

Udział w programie „Education” możliwy jest po wypełnieniu i wysłaniu formularza znajdującego się poniżej. W ciągu trzech dni od przesłania zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie jego przyjęcia lub informację o wpisaniu na listę rezerwową.

Link do formularza: https://forms.gle/hiBHQEfZW92TPHLV8

Temat tegorocznego spotkania to „Kino uważne”.
Liczba uczestników będzie ograniczona do 30 osób. Wszystkie osoby korzystające z noclegów będą zakwaterowane w pokojach jednoosobowych.
Uczestnikami mogą być tylko osoby zaszczepione dwoma dawkami szczepionek przeciwko COVID-19 lub posiadające zaświadczenia o przechorowaniu COVID-19.

Opłata za udział w „Education” wynosi 100 zł w przypadku osób korzystających z zakwaterowania oraz 50 zł w przypadku osób niekorzystających z zakwaterowania. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia otrzymają Państwo informacje o tym, kiedy i na jakie konto należy dokonać wpłaty.
Opłata upoważnia do udziału w zajęciach (wykłady i warsztaty), seansach popołudniowych w czasie pierwszego tygodnia trwania Festiwalu w Poznaniu oraz do dostępu online do filmów podczas drugiego festiwalowego tygodnia. Konto gościa upoważnia do indywidualnego oglądania filmów, natomiast aby zakupić bilet grupowy konieczne jest założenia odrębnego konta (na inny adres mailowy).
W związku z sytuacją pandemiczną wszystkie seanse przedpołudniowe są zarezerwowane wyłącznie dla szkolnych grup zorganizowanych i nie będą dostępne dla gości Festiwalu. Uczestnicy „Education” przedpołudniami będą brali udział w zajęciach przewidzianych przez program, a seanse obejrzą w godzinach popołudniowych (o godzinie 17.00 i 19.00).

Kontakt:
Agnieszka Krajewska
forum@alekino.com
61-64-64-478

EDUCATION 2021 - program